START

Czym jest właściwie ten dźwięk…?
„(…) Czy radio i świat poza zasięgiem wzrokowym
jest dla Ciebie tajemnicą?
Słuchajcie, ludzie, słuchajcie!
Niech ktoś mi wreszcie powie
czym jest właściwie słuch, ten dźwięk?
Chcę wiedzieć czym jest moje pragnienie!"

Paweł Tendera

Witam serdecznie na mojej stronie internetowej poświęconej tematyce związanej z rehabilitacją słuchu i mowy, poruszania się w świecie ludzi słyszących i sposobów łamania barier komunikacyjnych. Mam nadzieję, że znajdą Państwo interesujące wam informacje i pomogą swoim niesłyszącym dzieciom zasmakować czym jest właściwie „ten dźwięk”. Poniżej przedstawiam Państwa spis zawartości strony internetowej:

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------IMPLANTOWY BLOG

Na stronie znajdą Państwo blog na temat zdobywaniu nowego świata dźwięków za pomocą implantu słuchowego jak innych ciekawych wydarzeń związanych z rehabilitacją słuchu i mowy. Trochę na temat mojego słuchu znajdą Państwo pod linkiem:
http://ku-swiatu-dzwiekow.blogspot.com/2009/12/sow-pare-o-mnie.html


Dalsze opowieści na temat akustycznych okryć znajdują się pod linkiem: http://ku-swiatu-dzwiekow.blogspot.com/2009/12/jeszcze-przed-godzina-zero-start-mysli.html + dalsze posty.

Implantowe opowieści są również zawarte w dwumiesięczniku "Słyszę" (www.slysze.ifps.org.pl).


-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
DZIENNIK CYBERNETYCZNYCH DŹWIĘKÓW
Dziennik stanowi spis odkrytych w implancie/hybrydzie nowych dźwięków bądź odmiennych od aparatu słuchowego wrażeń słuchowych.


CIEKAWE E-BOOKI
Strona zawierająca linki do ciekawe e-booków (do bezpłatnego ściągnięcia z internetu) związane z tematyką rehabiltacji słuchu i mowy, które gorąco polecam do lektury - zwłaszcza rodzicom dzieci niesłyszących.WYKŁADY / WARSZTATY
Wraz z Centrum Diagnostyki i Terapii "In Corpore" w Katowicach z wielką przyjemnością pomożemy. Organizujemy warsztaty przedstawiające praktyczne doświadczenia w kontekście pozyskiwania kompetencji lingwistyczych, poruszania się w świecie ludzi słyszących i sposobów łamania barier komunikacyjnych, jak i oferujemy kompleksową pomoc psychologiczną, pedagogiczną, logopedyczną etc.. Więcej informacji na stronie http://www.centrumincorpore.pl/.